337
1255145
Tom Sandberg
(Norge, 1953-2014)
Tom sandberg, utan titel, 1989.

Utan titel, 1989.

Signerad Tom Sandberg och daterad 1989 och numrerad 11.50. Vintage. Gelatinsilverfotografi, bildyta 28,5 x 43,3 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 896 - 3 861 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Proveniens

Karin & Lars Hall Collection. Inköpt direkt från fotografen.

Om auktionen
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57