363
1269466

Donald Baechler

(USA, Född 1956)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Donald Baechler
(USA, Född 1956)

"Some of my subjects" mapp med 5 färgserigrafier

Mapp med 5 färgserigrafier. Signerade och numrerad 6/86. "Beachball", "Flower", "Yellow House", "Blue Pitcher" and "Ice Cream Cone". Utgiven av Hedenius Editions, Stockholm, tryckt hos Fine Art Printing New York, 2001. Bladstorlek 99 x 77,5 cm.