426
1243599

Elias Martin

(Sverige, 1739-1818)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Elias Martin
(Sverige, 1739-1818)

"Vuë af Gysinge Bruk i Jästrikland. Bark änu tillhörigt 1795"

Signerad E. Martin. Akvarellernas konturetsning 22 x 29 cm.

Tilläggslista

Akvarellerad konturetsning.