518
1272505

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Riksdagshuset i stockholm.
Riksdagshuset i stockholm.
Riksdagshuset i stockholm.
Riksdagshuset i stockholm.

Riksdagshuset i Stockholm

Signerad P. Ekström. Olja på duk lagd på pannå 29 x 47 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 938 - 3 918 EUR

Klubbat pris:
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33