518
1272505

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Riksdagshuset i Stockholm

Signerad P. Ekström. Olja på duk lagd på pannå 29 x 47 cm.