541
1259877

Christian Eckardt

(Danmark, 1832-1921)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Christian Eckardt
(Danmark, 1832-1921)

Parkscen från Dyrehaven i Köpenhamn

Signerad C. Eckardt. Olja på duk 42 x 62 cm.