545
1243444

Julius Le Blanc Stewart

(Frankrike, 1855-1919)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
22 200 - 26 600 EUR
23 400 - 28 100 USD
Klubbat pris
250 000 SEK
Julius Le Blanc Stewart
(Frankrike, 1855-1919)

Vallmofält med vilande modell

Signerad JL Stewart och daterad 1900. Olja på duk 79 x 108 cm.