568
1241860

Peter Haaxman

(Nederländerna, 1854-1937)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
125 000 SEK
Peter Haaxman
(Nederländerna, 1854-1937)

Dagdrömmeri

Signerad P. Haaxman. Olja på duk 58 x 122 cm.