568
1241860

Peter Haaxman

(Nederländerna, 1854-1937)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
125 000 SEK
Peter Haaxman
(Nederländerna, 1854-1937)

Dagdrömmeri

Signerad P. Haaxman. Olja på duk 58 x 122 cm.