674
1265446

Snusflaskor, två stycken, pekingglas. Sen Qingdynasti.

Snusflaskor, två stycken, pekingglas. sen qingdynasti.

Dekor i relief. Höjd 6,5-8 cm.

Slitage. En spatel saknas.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

784 - 979 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Proveniens

From the Collection of P Wedendal, Stockholm.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02