833
1272933

Skålfat, ett par, porslin. Kina, 1900-tal med Guangxus märke.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
15 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av blommande körsbärsträd. Diameter 24 cm.

Slitage.