86
1276424

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början, Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Diana med hjort och jakthorn. Längd 43, höjd 52 cm. Pendel och nyckel medföljer.