890
1263875

Cartier "Panthère" ett par örhängen

Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
6 660 - 8 870 EUR
6 940 - 9 260 USD
Klubbat pris
85 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld med emalj, diameter 37 mm, vikt 33 g. Signerade Cartier och numrerade 643217. Anpassat etui och certifikat från Cartier medföljer.