892
1263868

Cartier "Panthère" ring

Utropspris
225 000 - 250 000 SEK
20 000 - 22 200 EUR
20 800 - 23 100 USD
Klubbat pris
700 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Panthère" ring

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 6.50 ct, smaragder och onyx, storlek 52 enligt gravyr, totalvikt 18 g. Signerad Cartier och numrerad 699961 samt med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.