897
1263869

Cartier ett par örhängen

Utropspris
225 000 - 250 000 SEK
19 700 - 21 900 EUR
20 500 - 22 800 USD
Klubbat pris
390 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier ett par örhängen

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 12.53 ct enligt medföljande certifikat, diameter 36 mm, totalvikt 27 g. Signerade Cartier och numrerade 629468. Anpassat etui från Cartier medföljer.