901
1263881

Cartier "Scarab" collier

Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
38 800 - 48 500 EUR
44 300 - 55 400 USD
Klubbat pris
680 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Scarab" collier

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 21.00 ct, bredd 21 - 35 mm, totalvikt 237 g. Signerad Cartier och numrerad 614786. Anpassat etui från Cartier medföljer.