903
1263883

Cartier "Scarab" ett par örhängen

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 720 - 10 900 EUR
9 120 - 11 400 USD
Klubbat pris
220 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 5.20 ct enligt medföljande certifikat, mått 21 X 26 mm, totalvikt 19 g. Signerade Cartier, numrerade 672104 och med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.