927
1278949

Marina B ett par örhängen

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Marina B ett par örhängen

18K guld med runda briljantslipade diamanter, peridot, onyx samt hjärtformad kalcedon, mått 20 x 49 mm, totalvikt 39 g. Signerade Marina B France och numrerade C1155.