244
1298687

Sara-Vide Ericson

(Sverige, Född 1983)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 860 - 2 330 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Sara-Vide Ericson
(Sverige, Född 1983)

"Rida 1"

Signerad S-V.E och daterad -09 a tergo. Olja på duk 150 x 140 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.