329
1300666

Jockum Nordström

(Sverige, Född 1963)
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
10 800 - 13 500 EUR
11 400 - 14 200 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Jockum Nordström
(Sverige, Född 1963)

Utan titel

Signerad Jockum och daterad 2004. Blandteknik och collage på papper 92 x 63 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.