329
1300666

Jockum Nordström

(Sverige, Född 1963)
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
10 700 - 13 400 EUR
11 400 - 14 200 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Jockum Nordström
(Sverige, Född 1963)

Utan titel

Signerad Jockum och daterad 2004. Blandteknik och collage på papper 92 x 63 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?