328
1311192

Swedish Modern, väggspegel, 1930-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Ram i stål, upptill med rundade hörn, höjd 131 cm, bredd 51 cm.

Smärre slitage.