254
1316425

Tumlare, silver, otydliga stämplar, sannolikt Moskva 1750-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
239 - 287 EUR
271 - 325 USD
Klubbat pris

Dekor av graverade och delvis punsade godroner. Diameter 5 cm, vikt 27 gram.