332
1313886

Fat, fajans. Rörstrand, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Märkt Rörstrand, 27/5 (17)71. Djupt med dekor i manganviolett av humlekvist. Diameter 36,5 cm.

Sprickor, nagg.