572
1302850

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
180 000 SEK
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

Blomstermarknad på Højbro Plads, Köpenhamn

Signerad Paul Fischer. Olja på pannå 39 x 32 cm.

Proveniens

Bruun Rasmussen Kunstauktioner, Köpenhamn; privat samling.