578
1319693

Gerda Tirén

(Sverige, 1858-1928)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Gerda Tirén
(Sverige, 1858-1928)

Familjeliv

Signerad Gerda Tirén. Akvarell och tusch. Bildyta: 42 x 28 cm.