633
933678

Elisabeth von Eicken

(Tyskland, 1862-1940)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 060 - 8 830 EUR
7 370 - 9 210 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Elisabeth von Eicken
(Tyskland, 1862-1940)

Vårlandskap

Signerad E. v. Eicken. Olja på duk 65 x 96,5 cm.