636
1307708

Axel Jungstedt

(Sverige, 1859-1933)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Axel Jungstedt
(Sverige, 1859-1933)

Näckrosdammen

Signerad Axel Jungstedt och daterad 1886. Olja på duk 53 x 35,5 cm.