669
1268608

Axel Ender

(Norge, 1853-1920)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
Axel Ender
(Norge, 1853-1920)

Rättvikskulla i landskap

Signerad Axel Ender. Olja på duk 61,5 x 45,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

427. Lucio Fontana, "Concetto spaziale (Red)".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Fair warning
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK