669
1268608

Axel Ender

(Norge, 1853-1920)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Axel Ender
(Norge, 1853-1920)

Rättvikskulla i landskap

Signerad Axel Ender. Olja på duk 61,5 x 45,5 cm.