791
1321587

Johan Christian Berger

(Sverige, 1803-1871)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
100 000 SEK
Johan Christian Berger
(Sverige, 1803-1871)

Vy mot Skeppsholmen och Södermalm, Stockholm

Signerad J Berger och daterad 1850. Olja på uppfodrad duk 68 x 97,5 cm.