814
1323139

Albert Roelofs

(Holland, 1877-1920)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Albert Roelofs
(Holland, 1877-1920)

"Dam vid bordet"

Signerad Albert Roelofs. Pannå 37 x 30,5 cm.

Proveniens

Fritzes Kungl Hovbokhandel, Stockholm.