834
1294191

Fat, kompaniporslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
374 - 561 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i imarifäger av blommor. Diameter 32,5 cm.

Ifyllda nagg.

Proveniens