989
1317857

Skålar, ett par, kompaniporslin. Qingdynastin, 1700-talets mitt.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Kuddformade med dekor i famille rosefäger av blommor och landskap. Mått 22x22x8 cm.

Slitage, nagg.