405A
1356310

Eddie Martinez

(USA, Född 1977)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Eddie Martinez
(USA, Född 1977)

Utan titel

Träsnitt, 2008, signerad E Martinez i blyerts, daterad och numrerad 8/30. 43 x 64 cm.

Proveniens

Loyal Gallery, Stockholm.