1029
1315012

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Fyrkantig, hög med maskaronhänklar, dekor i famille rosepaletten av palats, byggnader och med kalligrafi. Höjd 57 cm.

Slitage.