130
1352045

Ljusstakar, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rik dekor av flätmönster, geometrisk dekor, lagerkrans samt pärlstav. Skaft på rund fot. Höjd 29 cm.