137
1331303

Bordssurtout, Frankrike 1800-talets första del, Empire.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
287 - 478 EUR
325 - 542 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld mässing och glas. Dekor med lejontassar och blommor. Längd 20, höjd 27 cm.