136
1320618

Dryckestunna, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Slipat glas och förgylld brons. För två drycker. Riklig dekor med Napoleonbin och baccus. Längd 29, höjd 20 cm.