324
1359777

Champagnestrutar, 12 stycken, glas. Sengustavianska, omkring år 1800.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
879 - 1 320 EUR
933 - 1 400 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och graverad dekor. Höjd 21,5 cm.

Nagg, ett glas med lagning.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

641. Sven X:et Erixson, Näten hänges.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK