374
1329103

Tallrikar, åtta stycken, porslin. 'Flora Danica', Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom dekor efter litterärt verk över den danska floran. Modellnummer 3550. Diameter 22 cm.

Nagg.