470
1344937

Cartier ring 18K guld med trappslipade diamanter och fasettslipade safirer

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd 8 mm, storlek ca 16.75/53, totalvikt 10 g. Signerad Cartier 1995, numrerad D67223 och med franska stämplar. Etuier och certifikat från Cartier medföljer.