621
1357317

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

"Jour d'hiver aux environs de Gothemburg" (Vinterdag i Göteborgstrakten)

Signerad Lindholm och daterad -87. Duk 77 x 98 cm.