735
1344245

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

Fåglar (4)

Gouache, vardera 20,5 x 16,5 cm. Samtida ramar.

Tilläggslista

Ej examinerade utan ram.

Proveniens

Tidigare i de Lewenhauptska samlingarna på Sjöholm, Södermanland, därefter i arv.