750
1359446

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Vy mot Pater Noster från Marstrand.

Signerad Joh. Ericson och daterad 1905. Duk 59.5 x 81 cm.