941
1354713

Ask med lock, silver. Kina, Shanghai, Zee Sung, tidigt 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i relief av tre kraftfulla drakar bland molnformationer. Mått 18,5x13,5x5 cm. Träinredning.

Slitage.