230
1391526

Ulf Rollof

(Sverige, Född 1961)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 000 - 13 300 EUR
11 700 - 14 100 USD
Klubbat pris
130 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Ulf Rollof
(Sverige, Född 1961)

"3 Very Clear Blue Skies"

Signerad Rollof. Utförd 2020. Triptyk. Akryl och floatglas beskjuten med 9 mm revolverskott 99 x 69 cm.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären.
Privat samling, Stockholm.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?