388
1390623

William Anastasi

(USA, Född 1933)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
William Anastasi
(USA, Född 1933)

"Subway Etchings"

Mapp med 10 etsningar, 1992, samtliga signerade, numrerad 1/30 på försättsblad. Bladstorlek 50 x 54 cm (Rives BFK).

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?