401
1386231

Antony Gormley

(Storbritannien, Född 1950)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
909 - 1 090 EUR
951 - 1 140 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Antony Gormley
(Storbritannien, Född 1950)

"Floor"

Litografi, 2007, signerad a tergo, ur en upplaga av 40 + 3. Utgiven av Edition Copenhagen. 66 x 99 cm.

Tilläggslista

Ur upplagan på 40 + 3.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?