402
1363398

Wade Guyton

(USA, Född 1972)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 730 - 3 640 EUR
2 850 - 3 810 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Wade Guyton
(USA, Född 1972)

"X Poster (Untitled, 2007, Epson UltraChrome inkjet on linen 84 x 69 inches, WG1210)"

Digital print med arkivbeständigt bläck. Vikt för hand, 2018. Signerad och numrerad 28/100 på etikett. Utgiven av Printed Matter Inc. Oramad i originalemballage. Bladstorlek 213,4 x 175,3 cm.